פתח כרטיס שחקן !
עדכונים לאורך השנה ובחופשים
טורנירים, מחנות אימון, קייטנות!
דוא"ל
אני מסכים תנאי השימוש
שלח
יצירת קשר
רשמו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם
שם
דוא"ל
טלפון
הודעה
שלח
רקפת אריאלי - מומחית לתזונה
רקפת אריאלי - מומחית לתזונה
בעלת תואר ראשון ותואר שני בתזונה קלינית מטעם בית הספר למדעי התזונה של האוניברסיטה העברית . בוגרת קורסים בתזונת ספורט מטעם אוניברסיטת תל-אביב בית הספר להסמכות והשתלמויות וכן מטעם מכללת וינגייט.
תזונה  לספורטאים
תזונה לספורטאים
שאלות ותשובות בנושא תזונה נכונה לספורטאים .מדוע חשוב לספורטאי להקפיד על תזונה נבונה? תזונת הספורט היא זו, אשר מתוך הבנת הצרכים הגופניים של הספורטאי, מאפשרת התאמת צרכי האנרגיה לתמיכה בפעילות הגופנית, אספקת רכיבי המזון הדרושים לביצוע המאמץ הגופני ולהתאוששות ממנו, עוזרת בשמירת משקל גוף והרכב גוף תקין. ‹ תורמת לשיפור בביצועים ובהישגים הספורטיביים, ותו…
הרגלים בריאים בבית
הרגלים בריאים בבית
• עודד את ילדך לאכול בצורה מסודרת לאורך כל השבוע • עזור להם לאכול בריא ומאוזן – ארוחות שכוללות סידן לעצמות חזקות, חלבונים בשביל הגדילה, ופחמימות בשביל האנרגיה. • השתמש בשחקן כדורגל מפורסם שבנך אוהב כדי לגרום לו לאכול בריא. פרט לילדך למשל, מה מסי אוכל לארוחת בוקר לפני המשחק!
הנחיות תזונתיות לכדורגלן הצעיר
הנחיות תזונתיות לכדורגלן הצעיר
ספורט מקצועני - הוא מקצוע. בנוסף לאימונים, אורח חיים ספורטיבי ובריא, ולמידה נאותה בביה"ס, הם הכרח. יש חשיבות גבוהה לתזונה לשם סיוע בהשגת מטרות האימון, שיפור הביצועים וההתאוששות. האימון/משחק גורם לדרישות מוגברות לאנרגיה, זאת בנוסף לדרישות המוגברות של גיל ההתבגרות. לפיכך, חייב הכדורגלן לדאוג לתזונה מאוזנת, שתספק את כל צרכי האנרגיה ותמנע מחסורים…
אימון גופני - מה, מתי וכמה לאכול?
אימון גופני - מה, מתי וכמה לאכול?
חשיבות רבה נודעת לתזמון הארוחה והרכבה ביחס לאימון הגופני. החשיבות מתבטאת הן בפן הפיזיולוגי והן בפן המנטאלי. תזמון הארוחה והרכבה, ישפיעו על מאפייני האימון - משכו, עצימותו, ניצול הסובסטרטים במהלכו, הפרשת ההורמונים, הקטנת הנזקים המתרחשים, בניית השריר בסיום, ריכוז בזמן האימון, ערנות ועוד.
חטיפים לספורטאים
חטיפים לספורטאים
חטיפים לספורטאים מקצוענים וחובבנים . במדפי רשתות שווק המזון, בחנויות הטבע, בחנויות הספורט ובחדרי הכושר, ניתן למצוא שפע רב של חטיפים הנבדלים בגודלם, בתכולתם הקלורית, ברכיבי המזון ועוד. בכתבה זו נסקור את סוגי החטיפים השונים, וננסה לשפוך אור על עולם החטיפים - כך שכל אחד יוכל לבחור את החטיף המתאים ביותר למטרותיו.