פתח כרטיס שחקן !
עדכונים לאורך השנה ובחופשים
טורנירים, מחנות אימון, קייטנות!
דוא"ל
אני מסכים תנאי השימוש
שלח
ליגת האולמות עונת 2012/13
ליגת האולמות עונת 2012/13
לאחר עונה גדושה בדרמת ואירועים, בסופה זכתה הקבוצה הצנועה משכונה קטנה בת"א,מכבי נחלת יצחק , באליפות המדינה לראשונה בתולדותיה, החלה עונת 2012/13
מכבי נחלת יצחק גולטיים ת"א האלופה
מכבי נחלת יצחק גולטיים ת"א האלופה
מכבי נחלת יצחק "גולטיים" ת"א היא אלופת המדינה בכדורגל אולמות לעונת 2011/12 !
חצי גמר עליון ותחתון
חצי גמר עליון ותחתון
להלן התוצאות: אס"א ב"ש מנצת את עירוני חדרה 1-4 ומעפילה לגמר נגד מכבי נחלת יצחק גולטיים ת"א שמנצחת את עירוני ראש העין בתוצאה 3-7 . עירוני ראשל"צ מנצחת בפנדלים את עירוני פ"ת שתשחק בקרב הישרדות עם אס"א ת"א שהפסידה לכפר קאסם 6-8.
רבע גמר שני
רבע גמר שני
ערב של הפתעות אדירות! חדרה וראש העין עולות לפלייאוף העליון, על חשבון אס"א ת"א ועירוני ראשל"צ המנוסות. שם הן יפגשו את ב"ש ונחלת יצחק.
סיכום רבע גמר ראשון
סיכום רבע גמר ראשון
איזה מחזור אדיר קיבלנו! מי שלא הגיע לאולם "מדעים ואמנויות" בחדרה הפסיד משחקים אדירים. ההכרעה תעבור לשבוע הבא - כשחדרה מנצחת את ראשון, ראש העין מוציאה תיקו מול אס"א ת"א, ונחלת יצחק מנצחים בקושי רב את כפר קאסם. בינתיים, רק אס"א ב"ש הבטיחה את מקומה בחצי הגמר אחרי שהביסה את פ"ת.
סיכום המחזור ה-14
סיכום המחזור ה-14
מחזור רב תהפוכות קיבלנו לסיום הליגה הסדירה, בערב קודר בעקבות מותו הפתאומי של כרוז הליגה, גבי שטרית, שנפטר מדום לב כשעה לפני תחילת המשחקים. שטרית ז"ל, בכיר בעיריית חדרה, שימש (בהתנדבות) ככרוז הליגה לאולמות, והיה אחד השותפים המרכזיים להצלחתה. טקס לזכרו יערך ביום שלישי הקרוב, במחזור רבע הגמר הראשון. יהי זכרו ברוך.
סיכום המחזור ה-13
סיכום המחזור ה-13
מחזור אחד לפני תום הליגה הסדירה, ונחלת יצחק מובסת ע"י ינשופי אס"א ת"א ומאבדת את הסיכוי למקום הראשון. ראשון חוזרת לנצח, חדרה (כהרגלה) משיגה תיקו בשניות האחרונות עם שישייה של צחי אילוז, וב"ש משפילה את פ"ת האומללה.
סיכום מחזור 12
סיכום מחזור 12
ראשל"צ מקבלת בראש מאס"א ת"א, נחלת יצחק מתקשה מול נועלת הטבלה פ"ת, ורק אצל ויקו חדד ובחוריו, למרות המצב המתוח בדרום, עסקים כרגיל.
סיכום מחזור 11
סיכום מחזור 11
משנכנס אדר - מרבים בשמחה, במיוחד בהיכל "מדעים ואמנויות" בחדרה. הקבוצה הביתית, מכבי "אפי קפיטל" חדרה לא מפסיקה להפתיע והפעם, עם סגל מצומצם ואלמוני מוציאה תיקו מול עירוני ראשל"צ האימתנית.
סקירה לקראת המחזור ה-11
סקירה לקראת המחזור ה-11
מה המצב כרגע בליגה, מי צפויה לנצח, איזה קבוצה במומנטום ואיזה קבוצה יכולה להיכנס למשבר
סיכום המחזור העשירי
סיכום המחזור העשירי
איזה מחזור קיבלנו באולם "מדעים ואמנויות" שבחדרה! קרבות צמרת מרתקים, אקשן והשתפרות משמעותית של המארחת חדרה, שמנצחת את אס"א ת"א ומוכיחה שהיא עומדת לרוץ חזק בצמרת.
סיכום המחזור התשיעי
סיכום המחזור התשיעי
המחזור התשיעי בליגת האולמות נערך בשיאה של סופת החורף. מחוץ לאולם "מדעים ואמנויות" בחדרה השתוללו הגשם והברד, אך בפנים היה חם במיוחד עם ים של אקשן וגולים.
סיכום המחזור השמיני
סיכום המחזור השמיני
במחזור השמיני נפגשו שוב קבוצות הליגה לסיבוב השני של המשחקים, וסיפקו לנו חגיגה של כדורגל באולמות במיטבו עם הופעות גדולות של השוערים.
סיכום המחזור השביעי
סיכום המחזור השביעי
המחזור הנועל את הסיבוב הראשון של הליגה באולמות הסתיים עם שלל שערים, ועם משחק אחד שהיה הטוב ביותר בליגה, עד כה.

תגובות