פתח כרטיס שחקן !
עדכונים לאורך השנה ובחופשים
טורנירים, מחנות אימון, קייטנות!
דוא"ל
אני מסכים תנאי השימוש
שלח
יצירת קשר
רשמו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם
שם
דוא"ל
טלפון
הודעה
שלח
מונדיאל 2012 בתאילנד !
מונדיאל 2012 בתאילנד !
אליפות העולם השביעית במספר נערכת הפעם בבנקוק, בירת תאילנד. הפעם משתתפות 24 נבחרות כאשר מעניין אם באליפות הזו תזכה נבחרת אחרת מאשר ספרד או ברזיל , היחידות שזכו באליפות העולם עד כה.
חוקי משחק הפוטסל
חוקי משחק הפוטסל
להלן החוקים של משחק הפוטסל , כדורגל אולמות.
הסודות של ברצלונה
הסודות של ברצלונה
הסנכרון של משחק הפוטסל לכדורגל 11X11. קט רגל משוחק בכל שכונה ומגרש אספלט בארץ. פוטסל זו הגרסא המתקדמת שלו. בכל העולם פוטסל זה הבסיס לכדורגל. ברצלונה אלופת אירופה לשנת 9\2008 שיחקה כדורגל עם לא מעט עקרונות פוטסל בפילוסופיית המשחק שלה
השכרת מגרש קט רגל
השכרת מגרש קט רגל
תרבות השכרת מגרש קט רגל נפוצה מאוד בשנים האחרונות יותר ויותר מאחר ושחקנים רוצים לשחק במקום בו חווית המשחק מעלה את רמת המוטיבציה שלהם לחזור ולשחק באופן קבוע ולאורך זמן.
10 סיבות לשחק פוטסל !
10 סיבות לשחק פוטסל !
נבחרות ברמה עולמית כמו ברזיל, ספרד,ארגנטינה, ופורטוגל, משתמשות שנים רבות במשחק כיצרניות שחקני על ורבי אמנים בשליטה בכדור כתוצאה ממשחק בפוטסל. שחקנים כמו: כריסטיאנו רונאלדו, קאקה, רוביניו מסי ופברגאס, התפתחו ע"י משחק הפוטסל.
מה הטקטיקה בפוטסל?
מה הטקטיקה בפוטסל?
בכל העולם הוא הבסיס הראשוני של לימוד המשחק הכדורגל. טקטיקות מעורבות במשחק כל הזמן. בארץ הענף הפופולרי הוא קט רגל.
 פיפ''א אופ''א ופוטסל
פיפ''א אופ''א ופוטסל
למה פיפ''א אופ''א מתעניינות בפוטסל? מאות טורנירי קטרגל נערכים בישראל. קטרגל אולמות, כדורגל אולמות, כדורגל באולם. לא משנה איך תקראו לזה, זה הספורט הכי פופולארי בישראל! ויש למשחק נתיבי יציאה לחו"ל וזה הפוטסל!
למה כדאי להשקיע בפוטסל?
למה כדאי להשקיע בפוטסל?
מספר הולך וגדל של משתתפים- משחק הכדורגל הרשמי תמיד יהיה המשחק הנצפה יותר והפופולארי יותר, אבל המשחק עצמו משתנה, ומספר המשתתפים בקטרגל בארץ הולך וגדל בכל רמות המשחק. תבניות אופן הפעילות של השחקנים משתנה ותרבות השכרות מגרשי קטרגל הולכת וגדלה...
צעדים הראשונים לקראת המשחק
צעדים הראשונים לקראת המשחק
המטרה להכניס את הכדור לשער היריב כמו במשחק הכדורגל הגדול, אבל יש לעשות מספר התאמות במגרש, בסוג הנעליים, בבחירת הכדור, ועוד..
מה הדרישות  מהמאמנים?
מה הדרישות מהמאמנים?
פוטסל זה משחק טקטי ברמה מאוד גבוהה שמשתווה לכדורסל. זה בא לידי ביטוי כאשר קבוצה מחזיקה את הכדור היא יכולה ליצור תרגיל מובנה נלמד על מנת ליצור הזדמנויות הבקעה...
קידום הפוטסל בישראל
קידום הפוטסל בישראל
איך אפשר לקדם את ענף הפוטסל בישראל ? התשובה פשוטה. המוצר קיים, רק www.futsal.co.il הופכים אותו למצוין.