פתח כרטיס שחקן !
עדכונים לאורך השנה ובחופשים
טורנירים, מחנות אימון, קייטנות!
דוא"ל
אני מסכים תנאי השימוש
שלח
יצירת קשר
רשמו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם
שם
דוא"ל
טלפון
הודעה
שלח
כבוד: גישת השחקן
כבוד: גישת השחקן
תכבד את חבריך למשחק, תהנה מהמשחק ושחק פשוט! • כבוד לעצמך- לפני שאתה מייצג את הקבוצה ואת המועדון שלו אתה שייך, אתה מיצג את עצמך, כך שזה לא משנה אם אתה עולה בהרכב או שאתה יושב על הספסל, כבד את עצמך, קודם כל.
כבוד: גישת המאמן
כבוד: גישת המאמן
ילדים שלנו מושפעים ישירות מהגישה שלנו ומההתנהגות שלנו! תהיה מודל לחיקוי! הילד יכול לקבל חינוך הדרגתי בFUTSAL . המאמן צריך לראות העבודה כהכנה ותרגול של הטכניקה וטקטיקה ברמות שונות .המאמן צריך להתאים את התנהגותו לאופי של השחקנים .
כבוד: גישת ההורה
כבוד: גישת ההורה
אנחנו כולם יודעים עד כמה ילדים נהנים מכדורגל וכן הוריהם. כולנו רוצים לתמוך בילדינו, אך התמיכה שאתה נותן לילדך , היא ראויה? מקסם את הצפייה בילד שלך משחק ! כבד, תעריך, תעודד לחשיבה עצמית ולדרכי עבודה תוך כדי הנאה. הילד יעשה כבר את השאר!
שאלות שילדים שואלים
שאלות שילדים שואלים
שאלות שילדים שואלים ותשובותיהם.ילדים לא משחקים כדורגל רק בגלל שזה כיף, אלא בגלל שזו הזדמנות מצוינת בשבילם לבלות זמן איכותי עם חבריהם. זה טבעי שתרצה שילדך ישחק הכי טוב, אבל ציפיות לא הולמות יכולות לגרום לו ללחץ מיותר ולעזוב את הכדורגל.
מומחים להתפתחות הילד אומרים ש...
מומחים להתפתחות הילד אומרים ש...
• מחקרים מראים שילדים יותר מתעניינים בלשחק את המשחק מאשר לנצח במשחק • ילדים רוצים להרגיש בטוחים בעצמם ולקבל תמיכה, לא משנה אם הפסידו או ניצחו