פתח כרטיס שחקן !
עדכונים לאורך השנה ובחופשים
טורנירים, מחנות אימון, קייטנות!
דוא"ל
אני מסכים תנאי השימוש
שלח
יצירת קשר
רשמו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם
שם
דוא"ל
טלפון
הודעה
שלח

יש לנו דרך אחרת

אין ספק שמשחק הכדורגל נערץ על כולנו וזו פשוט דת נוספת בתרבות העולמית. אך יש משחק אחד שהוא יותר פופולארי מהכדורגל וזהו משחק קטרגל. על כל שחקן כדורגל מקצועני, בין אם הוא ילד,נער או בוגר, יש מאות שחקני קטרגל חובבים שמשחקים בכל ימות השבוע, בכל שכונה בארץ ובעולם, את המשחק המלהיב והמרתק הזה. בימי שישי ממלאים את מגרשי האספלט בבתי הספר היסודיים והתיכוניים, שחקני "סוף השבוע" למפגש נוסף של החבר'ה מהשכונה. פוטסל זו הגרסה המתקדמת של הקטרגל. כן משחקים פוטסל או קט רגל אולמות בליגת מקומות עבודה שזה נקרא כדורגל באולם, או קט רגל אם הליגה משוחקת במגרשי אספלט.


פוטסל אפשר לשחק בכל מגרש: כגון פרקט, דשא, ואספלט. גודל המגרש אינו מהווה מכשול כי ניתן להתאים את המשחק לסוגים שונים של מגרשים. הפוטסל הוא במה מרכזית להמוני שחקנים ברחבי העולם (FIFA,UEFA,FISU) להציג את הכישורים הוירטואוזיים שלהם ואת הטכניקה האישית היוצאת דופן עם הכדור. אנחנו מקדמים את לימוד יסודות הפוטסל שתוכלו לשחק בכמה רמות מעל הקבוצות האחרות. זכות גדולה היא לנו להקים את האקדמיה הראשונה לכדורגל באולמות בישראל ולתת לכם את הבמה האישית המגיעה לכם. 

פוטסל אפשר לשחק על דשא סינטטי !
את עקרונות המשחק אפשר לשחק בכל מגרש קטרגל דשא סינטטי !
פוטסל אפשר לשחק על אספלט !
את עקרונות הפוטסל אפשר ליישם על כל מגרש קט רגל !
פוטסל !
פוטסל בתרגום חופשי זה כדורגל אולמות | קט רגל אולמות !!!

בעידן הישגי ותחרותי שכזה שמים את מירב תשומת הלב, המשאבים והתשתיות  לילדים, נוער ובוגרים הפונים לצד המקצועני של המשחק. כל היתר, שהם הרוב המוחלט, לא מקבלים תשומת לב שכזו ובמידה כזו או אחרת לא מוערכים. 
החשיבה שלנו היא אחרת. אנחנו נותנים את כל הכלים לכולם, גם לילד הרוצה לשחק בקבוצה מקצוענית וגם לנער הרוצה לשחק רק בשכונה או בהפסקה בבית הספר עם החברים, את אותו תשומת הלב. בדרך זו אנו מעצימים את המסגרות הלא פורמאליות החובבניות והבלתי מקצועניות ומרשתים אותם. בדרך זו אנו מגשימים  שני דברים:

• ממקסמים לשחקנים שלנו את חווית המשחק  
• חושפים את הילדים והנוער שלנו לחינוך למצוינות דרך הספורט

 

אצלנו הילד הוא במרכז, אצלנו כל ילד הוא אלוף. הילדים הם דור העתיד שלנו ולכן אנחנו מגדלים ילדים שמחים,ילדים יצירתיים שאנחנו מלמדים אותם לחשוב מחוץ למסגרת, לחשוב אחרת. אנחנו מעצימים את מה שקיים אצלם ומתקדמים איתו קדימה. בזכות המשחק הכול אפשרי. המשחק הוא מרתק, הוא גורם לדמיון שלך לפרוץ גבולות, גורם לך להשראה, ויותר מכל יש בו קסם. כזה שבזכותו אתה פועל אחרת מכולם. הניצחון וההפסד מבחינתנו שני מתחזים, ומאמינים שדרכי עבודה עדיפים על ניצחונות מיידיים.

 

      אנחנו לוקחים ברצינות את המשחק, 
     כי אנחנו יודעים שכאשר אתם משחקים זו ליגת האלופות האמיתית.

ילדים משחקים !
הם ילדים מאושרים !
נותנים את הכלים לכולם
גם לשחקן הרוצה לשחק עם חברים אחה"צ וגם לילד הרוצה לפתח קריירה מקצוענית
כל ילד הוא כוכב
על המגרש כל ילד בוחר להיות מי שהוא רוצה להיות: מסי או רונאלדו !