פתח כרטיס שחקן !
עדכונים לאורך השנה ובחופשים
טורנירים, מחנות אימון, קייטנות!
דוא"ל
אני מסכים תנאי השימוש
שלח

רבע גמר שני

להלן תוצאות רבע הגמר השני בליגת האולמות. עירוני פ"ת-אס"א ב"ש 4:1 לב"ש; הפועל כפר קאסם-מכבי נחלת יצחק ת"א 7:4 לנחלת; מ.ס. ראש העין-ינשופי אס"א ת"א 8:6 לראש העין; מכבי חדרה-עירוני ראשל"צ. 8:3 לחדרה! בחצי הגמר העליון (פיינל פור) יתמודדו ביום ראשון אס"א ב"ש מול מכבי חדרה; ונחלת יצחק מול ראש העין!

 

תמונות רבע גמר שני

 

לוח זמנים חצאי הגמר, יום ראשון 8.4.12 :

18:30 אס"א בן גוריון - עירוני חדרה

20:00 מכבי נחלת יצחק גולטיים ת"א - עירוני ראש העין

 

גמר! יום שלישי שעה 10.4.12 שעה 17:00:

מנצחת חצי גמר 1 - מנצחת חצי גמר 2

 

ערב של הפתעות אדירות! חדרה וראש העין עולות לפלייאוף העליון, על חשבון אס"א ת"א ועירוני ראשל"צ המנוסות. שם הן יפגשו את ב"ש ונחלת יצחק.

 

מ.ס. ראש העין - ינשופי אס"א ת"א. 8:6 לראש העין

איפה הסתתרה עד היום היכולת הזו של ראש העין? לא ברור. אבל מה שברור זה שקבוצתו הצנועה של ערן אביב התפוצצה על המגרש מול הינשופים, שהיו הפיינליסטים בעונה שעברה. אחרי תיקו מפתיע 7:7 במחזור הקודם, עלו הקבוצות למגרש בחדרה כשהכל פתוח. אבל בעוד ראש העין יוזמת ותוקפת ללא רחם, נראו הינשופים כבויים ומבוהלים ולא סיכנו כמעט את שערו של כהן צדק. באמצע המחצית פרץ יוסי זנה, הטעה את השוער נמרוד בוכמן והבקיע. לראשונה העונה, ירדו הקבוצות להפסקה בתוצאה של 1:0, שרק מוכיחה עד כמה פערי האיכות בין הקבוצות אינם משמעותיים.

מחצית שניה: שינוי משמעותי לא נרשם בשורות אס"א, למרות צעקותיו של המאמן ירון נצר שהדהדו בהיכל. רועי עובדיה מאבד כדור במרכז המגרש, וטל איילה חוטף ומבקיע אחרי דאבל-פס עם מושיקו אסולין. בדקה העשירית פורץ אסולין לבדו, ובסיבוב משחיל כדור מתחת לרגליו של בוכמן. אחריו מגיע טל איילה, וגם הוא הולך לבד ומפגיז לשערו של בוכמן האומלל ונטול ההגנה. רק אחרי יותר משלושים דקות משחק מצליח תמיר שקולניק להבקיע מאסיסט של שלומי גולנזר, והסכר נפרץ סוף סוף. דקה אח"כ הודף יוסי זנה כדור של גולנזר לשערו הוא, ומייד אחריו מקפיץ עידן שקולניק מעל ראשו של אשר כהן צדק. 4:3 לראש העין, ות"א מריחים מהפך. אבל לראש העין יש לב ענק, ויש להם גם את איתי מהצרי, שחקן של מאני-טיים. שלושער מרהיב שלו מוריד את השלטר על אס"א. טל איילה מצטרף גם הוא לחגיגה ומעלה ל-8:4. שתי דקות לסיום מצמצמים אביחי רחמים ותמיר שקולניק, אבל זה מעט מדי ומאוחר מדי. ראש העין עולה לחצי הגמר העליון מול נחלת יצחק. הינשופים יפגשו את כפר קאסם במשחקי הדירוג.

לראש העין: יוסי זנה, טל איילה (שלושער), מושיקו אסולין ואיתי מהצרי (שלושער)

לאס"א: תמיר שקולניק (צמד), יוסי זנה (עצמי), עידן שקולניק ואביחי רחמים (צמד)

 


איתי מהצרי מראש העין מול השקוליניקים מאס"א ת"א (צילום: חאדר אניס).

 

מכבי "אפי קפיטל" חדרה - הפועל עירוני ראשל"צ. 8:3 לחדרה

יאיר אלמקייס, מאמן ראשון, לא ידע איפה לקבור את עצמו מרוב בושה. יש לו מועדון מפואר עם תקציבי עתק, צלחות אליפות והשחקנים הכי טובים בארץ. ומנגד עומדת קבוצה צנועה וסימפטית, שהתארגנה שבועיים לפני פתיחת הליגה, ועושה לו בית ספר. את ליגת האלופות של האולמות הוא יראה השנה מהבית, אחרי עונה נוראית שירצה לשכוח כמה שיותר מהר.

ראשון הגיעו למשחק עם המון ביטחון, לאור התוצאה הנזילה של המשחק הקודם (4:3 לחדרה), ותוך שלושים שניות הבקיע יניב בר כליפא. בינתיים, סיים צחי אילוז החדרתי, מלך שערי הליגה, את החימום הפיזי והמנטלי, ועלה עצבני ונוטף זיעה למגרש כדי להבהיר לכולם מי כאן בעל הבית. במצב שכיבה מול השער הוא מסתובב ושולח רגל ארוכה, וגיספאן מוציא כדור ראשון מהשער. אח"כ הוא מקבל מסירת אמן מאדם לם ומפציץ וולה מהאוויר לשערו של גיספאן. גם מומו ניסטל הוותיק מצטרף לחגיגה ומרשית אחרי אסיסט נפלא של שלומי דהאן, שחוזר סוף סוף להרכב. דקה לסיום המחצית מצליח עוז צבאג להשתחרר מהשמירה של דורון אשכנזי ולגלגל בעיטה שטוחה מאחורי גבו של נמרוד כהן, השוער המשובח. 3:2 לחדרה.

בפתיחת המחצית עולה גם אלברט נקש על הלוח אחרי מסירת פרגון (לא אופיינית...) של אילוז, אך שוב מגיע בר כליפא ומצמק. 4:3 לחדרה, וראשון בטוחים שניתן לחזור. אז זהו, שלא. אדם לם פורץ ומפגיז, ואלון שקורי מתבלבל והודף את הכדור לתוך שערו הוא. אלברט נקש חוטף כדור, הולך לבד ונותן פצצה משמאל לימין שנעצרת ברשת. ואז מגיע שלומי דהאן וסוגר את הסיפור עם צמד וירטואוזי. בסיום הביטו שחקני חדרה בלוח ולא האמינו. הם עולים לחצי הגמר מול ב"ש!

לחדרה: צחי אילוז (צמד), מומו ניסטל, אלברט נקש (צמד), אדם לם ושלומי דהאן (צמד).

לראשון: יניב בר כליפא (צמד) ועוז צבאג.

 


שחקני חדרה מניפים את המאמן אייל עמר (צילום:חאדר אניס)

 

הפועל בני כפר קאסם - מכבי נחלת יצחק "גולטיים" ת"א. 7:4 לנחלת.

שוער הנבחרת שחף בר זכאי החלים מהפציעה וחזר לשורות נחלת יצחק, שחזרה לעצמה סוף סוף והפגינה משחק משובח. השחקנים הבטיחו למאמנם, חן לווינקרון, ניצחון לכבוד הולדת בנו הבכור - וקיימו בגדול. במחצית הראשונה הייתה רק קבוצה אחת על המגרש, כשנחלת מפגיזה מכל מצב וקאסם מנסה להתגונן. גולן קלימי יורה ומשפשף את הקורה כבר אחרי 8 שניות, ודקה אח"כ מבקיע ממסירה של ליאור כהן. אדם כהן מכשיל את מוחמד שרבוש ברחבה ויתים עאמר, שחזר לשורות קאסם, מבקיע. צ'יקו דורון מסובב לפינה של השוער מוחמד עאמר מזווית קשה, אחריו מנצל קלימי טעות בהגנה של רג'יד בדיר. גם ליאור כהן מצטרף לחגיגה עם בעיטת פס חזקה לרשת. וניר טהר לב סוגר את המחצית עם שער מדהים מבישול של צ'יקו. 5:1 לנחלת.

קאסם לא נבהלו מהיתרון והחלו לתקוף במחצית השניה. יתים מבקיע עם פצצה בשמאל, אחריו מגיע שרבוש המנוסה, ואחרון בדיר עם בעיטה חופשית אימתנית שפוגעת באדם כהן ונכנסת. 5:4 לנחלת, והמתח גובר. לפחות עד שמגיע הקפטן צ'יקו דורון, אחד השחקנים המנוסים והמשובחים בליגה ומבקיע בבעיטה חזקה מחצי מגרש. אדם כהן סוגר את הסיפור 2 דקות לסיום אחרי מסירת אמן של (מי אם לא...) ליאור כהן. נחלת יפגשו את ראש העין בחצי הגמר. קאסם את אס"א ת"א במשחקי הדירוג.

לקאסם: עאמר יתים (צמד), מוחמד שרבוש ואדם כהן (עצמי)

לנחלת: גולן קלימי (צמד), צ'יקו דורון (צמד), ליאור כהן, ניר טהר לב ואדם כהן.


 

ליאור כהן מנחלת יצחק ת"א (צילום: חאדר אניס).

 

עירוני פ"ת - אס"א "כיוונים" ב"ש. 4:1 לב"ש

אחרי תבוסה של 10:1 במשחק הקודם התפלל אנדריי אסולין, מאמן פ"ת, להפסד מכובד. אבי כליף ניהל את המשחק של הדרומיים בהיעדרו של ויקו חדד, ונתן לשחקניו הוראה לשמור על הרגליים. ניר חזות ואבי כליף קבעו 2:0 בירידה להפסקה. במחצית השנייה הבקיעו גם ארז ללוז מבישול של גדעון שרביט, ושרביט עצמו עם פצצה לחיבורים ברגל ימין. 2 דקות לסיום הבקיע קובי ניסים שער כבוד לכחולים, שיפגשו את ראשל"צ ביום ראשון בפלייאוף התחתון. ב"ש, כאמור, תפגוש את חדרה.

לפ"ת: קובי ניסים.

לב"ש: ניר חזות, אבי כליף, ארז ללוז וגדעון שרביט.

 


מתן שריקי מב"ש (צילום: חאדר אניס)

 


תגובות