פתח כרטיס שחקן !
עדכונים לאורך השנה ובחופשים
טורנירים, מחנות אימון, קייטנות!
דוא"ל
אני מסכים תנאי השימוש
שלח

סיכום מחזור 12


סיכום המחזור ה-12 בליגת הכדורגל באולמות

 

 

מכבי נחלת יצחק גולטיים ת"א - עירוני פ"ת 2-3
מכבי "אפי קפיטל" חדרה - הפועל בני כפר קאסם 3-3
א.ס.א "כיוונים" בן גוריון - מ.ס. ראש העין 6-10
ינשופי אס"א ת"א - הפועל עירוני ראשל"צ 6-10

 

ראשל"צ מקבלת בראש מאס"א ת"א, נחלת יצחק מתקשה מול נועלת הטבלה פ"ת, ורק אצל ויקו חדד ובחוריו, למרות המצב המתוח בדרום, עסקים כרגיל.

 

מכבי נחלת יצחק "גולטיים" ת"א - עירוני פ"ת 2:3


אדם כהן המצוין נעדר משורות נחלת בנסיבות אישיות ובוודאי יועמד לוועדת משמעת בקבוצה, שנראתה בלעדיו אבודה ומסכנה. דווקא מול נועלת הטבלה פ"ת, קבוצה שהפסידה כבר 10 משחקיםברציפות, ומשמשת בשר התותחים של הליגה, התקשתה נחלת יצחק לפתח את משחק ה"טיקי-טקה" הרגיל והשוטף שלה. זר לו היה מגיע לאולם בחדרה, היה מתקשה לקבוע מי כאן רצה לאליפות ומיעומדת לרדת ליגה.

3 דקות מהפתיחה זכתה נחלת מההפקר, כשניסן ספיר הבקיע שער עצמי בניסיון מסירה לשוערו, עדי איטח. אבל המלבסים לא נבהלו, ולירן אברהם ניצל את החור במרכז השדה שהותיר אדם כהןונתן שתי פצצות לחיבורים של בר זכאי התל אביבי. ליאור כהן, במבצע משותף עם גולן קלימי, הוריד את הקבוצות להפסקה בתיקו 2.

במחצית השנייה הוסיפה פ"ת לתקוף גלים-גלים, אולם המזל הלך דווקא עם הנחלתים. ליאור כהן הטעה את ההגנה הפתח-תקוואית כשמסר כדור ממצב נייח לרז צור ב"עין עקומה", וצור בעט מקרובלרשתו של איטח. מאמן פ"ת, אנדריי אסולין, ירד לחדר ההלבשה מאוכזב מאוד, ובצדק.

לנחלת יצחק: ניסן ספיר (עצמי), ליאור כהן ורז צור.

לפ"ת: לירן אברהם (צמד).

 


 ליאור כהן מנחלת יצחק גולטיים ת"א (צילום:שלומי גבאי) 

 

 

מכבי "אפי קפיטל" חדרה - הפועל בני כפר קאסם 3:3

חדרה התייצבה שוב ללא כוכביה אדם לם, אופיר חלוואני ושלומי דהאן, למשחק שהבטיח להיות פיזי וסוער - וקיים. אברהים עיסא כבש כבר בתחילת המשחק ועודד את חבריו להסתער על השערהחדרתי. אדם סרסור, מוחמד שרבוש ורג'יד בדיר הפגיזו מכל נקודה במגרש, ורק יכולת טובה של נמרוד כהן החדרתי הצילה את קבוצתו מביזיון. בדקה העשירית הכשיל כהן את בסאם אבו בילאלברחבה, ובדיר נתן את השפיץ האימתני שלו למרכז השער וקבע 2:0. חגי יזראלוב החדרתי, שכיכב במשחק הקודם וזכה לקרדיט אצל מאמנו אייל עמר, צימק ל:2:1 עם הירידה להפסקה.

במחצית השנייה הפך המשחק לקשוח ופיזי, עם שלל טענות של הנהלת כפר קאסם כלפי השחקנים היריבים והשופטים. צחי אילוז לקח יוזמה ואחרי מס' ניסיונות שחרר הרבה קיטור והשווה ל 2:2.רג'יד בדיר המנוסה ניצל ריבאונד מבעיטה של תאמר עאמר וכבש. מאותו רגע ניסתה קאסם לסגור את המשחק, ובחדרה עזבו את ההגנה ועלו כולם למעלה. ואכן, פחות משניה לסיום, אחרי שהדףכדורים של אילוז, אלברט נקש ודורון אשכנזי, נכנע מוחמד עאמר לדרדלה של יזראלוב. איזו נקודה מתוקה לחדרה!

לחדרה: חגי יזראלוב (צמד), צחי אילוז

לקאסם: אברהים עיסא ורג'יד בדיר (צמד)


 

 אברהים עיסא מכפר קאסם מול דורון אשכנזי מחדרה (צילום:שלומי גבאי)

 

 

אס"א "כיווניםב"ש - מ.סראש העין 6:10


האזעקות והנפילות בדרום לא הפריעו לאלופה ומובילת הטבלה, שהגיעה להראות לכולם מי הקבוצה מספר אחת בליגה. כמאמן שהתמודד בעבר מול ברצלונה הגדולה, שאב מהם כנראה ויקו חדדהשראה לפורים. וכשאבי כליף מתחפש לצ'אבי, ארז ללוז לאינייסטה ויהודה זיסמן למסי, נשאר לראש העין רק להתפלל.

כליף פתח את החגיגה, אחריו ללוז שקיבל מסירת סרגל מזיסמן, ואח"כ זיסמן עצמו שמוריד את קבוצתו להפסקה ביתרון 3:0.

בפתיחת המחצית השנייה מקבל ללוז אסיסט מקובי טובול, ואבי כהן שוער ראש העין מוציא עוד כדור מהרשת. איתי מצרי ומשה אסולין מצמצמים, אך יקיר כהן (ממסירה של זיסמן) וזיסמן שכובש מחצימגרש משיבים. מצרי וטל איילה מנצלים ריפיון בהגנת ב"ש ומקרבים את ראש העין ל6:4, אולם אז מחליטים הדרומיים להפסיק לשחק עם הטרף ולהתחיל לקחת ביסים. אבי כליף מפגיז מקרוב אחרימסירה מטובול, מסי/זיסמן נותן עוד צמד אחרי פרגון מללוז וטובול (שכנראה רוצים לראות אותו כמלך השערים של העונה), וכליף חותם עשיריה לקבוצתו עם שער ענק - כשהוא מטעה את שומרו ואתהשוער, מפיל את שניהם על הישבן ומגלגל את הכדור בנון-שלנטיות לרשת. מנגד הבקיעו בגרבג'-טיים עדן איליה ואיתי מצרי. לראשונה עוברת ב"ש את רף 7 השערים למשחק, ונראה שידו שלהשועל הוותיק, ויקו חדד, עוד נטויה.

לב"ש: יהודה זיסמן (רביעיה), אבי כליף (שלושער), ארז ללוז (צמד) ויקיר כהן.

לראש העין: איתי מצרי (שלושער), משה אסולין, טל איילה ועדן איליה.

 

 

אבי כליף מבאר שבע מול יוסי זנה מראש העין (צילום: שלומי גבאי)


ינשופי אס"א ת"א - הפועל עירוני ראשל"צ 6:10


איזה משחק קיבלנו! קרב בין 2 מאמנים מנוסים, שמכירים כל אחד את תרגיליו של חברו, ים של גולים וכדורגל אולמות במיטבו. יאיר אלמקייס, מאמן ראשון, בצרות גדולות, אחרי משחק רביעי ללאניצחון, ואחרי שכל הקבוצות למדו להצר את צעדיו של כוכבו, עוז צבאג. גם הוא יודע שככה לא לוקחים אליפות, ולצערו – לכל מהלך שלו על המגרש ידע ירון נצר להגיב היטב.

המשחק נפתח עם הפגזה של 4 שערים תוך פחות משלוש דקות. צבאג ניצל טעות בהגנת ת"א ואחריו עמרי זראי. הבעיה היא שמהצד השני נמצא רועי עובדיה, וכשהרגל שלו מאופסת, אס"א יכולהלבנות על ניצחון. עובדיה עבר לבד את כל ההגנה והקשית מעל אוריה גיספאן. לאחר מכן הדף רוני אוחנה בעיטה של אבנט קליינר לתוך שערו הוא, וקבע בשער עצמי 2:2. צבאג ואלירן זראי העלול4:2 בבעיטות אדירות, אבל עובדיה נתן עוד צמד פצצות לחיבורים של גיספאן וירד לנוח.

במחצית השנייה פינק תמיר שקולניק את אבנט קליינר בשני אסיסטים לרגל, שהסתיימו שניהם ברשת של גיספאן. ועובדיה, בשני מבצעים אישיים, נתן עוד צמד מרהיב ועלה לראש טבלת המבקיעיםשל הליגה עם 22 כיבושים. עוז צבאג מנגד צימק, עד ששוב רוני אוחנה, חברו לקבוצה, שבוודאי ירצה לשכוח את המשחק הזה כמה שיותר מהר, הדף עוד בעיטה של שלומי גולנזר לתוך שערו הוא.בהמשך זיהה אבנט קליינר יציאה של שוער ראשון והרים מעליו כדור קשתי מדוייק, ואלירן זראי העניק לקבוצתו עוד שער אחרון של כבוד.

לינשופים: רועי עובדיה (חמישיה), רוני אוחנה (צמד שערים עצמיים), ואבנט קליינר (שלושער).

לראשון: עוז צבאג (שלושער), עמרי זראי ואלירן זראי (צמד).

  

רועי עובדיה מאסא עובר את עוז צבאג (צילום: שלומי גבאי)משחקי המחזור הבא, מחזור 13 :

 

הפועל בני כפר קאסם - הפועל עירוני-ראשון לציון                                                                          

מועדון ספורט ראש העין - מועדון כדורגל חדרה                                                                            

עירוני פתח תקוה - אגודת ספורט אוניברסיטה בן גוריון                                                                             

מכבי נחלת יצחק תל אביב - ינשופי אגודת ספורט תל אביב

 הטבלה לאחר המחזור ה-12


 

מיקום

קבוצה

שע'

 

הפרש

נק'

1

אס"א "כיווניםב"ש

68

41

27

29

2

מכבי נחלת יצחק "גול טיים" תל אביב

78

52

26

27

3

הפועל עירוני-ראשון לציון

70

60

10

21

4

ינשופי אס"א תל אביב

71

56

15

20

5

מכבי "אפי קפיטל" חדרה

55

61

-6

18

6

הפועל בני כפר קאסם

42

56

-14

11

7

מועדון ספורט ראש העין

54

71

-17

8

8

עירוני פתח תקוה

31

69

-38

1

 

תגובות