פתח כרטיס שחקן !
עדכונים לאורך השנה ובחופשים
טורנירים, מחנות אימון, קייטנות!
דוא"ל
אני מסכים תנאי השימוש
שלח

סיכום מחזור 11

תוצאות: 

אס״א ת״א - עירוני פ״ת 3-5

מכבי נחלת יצחק גולטיים ת״א - ראש העין 7-9

עירוני ראשל״צ - עירוני חדרה 6-6

אס״א בן גוריון - כפר קאסם 3-6

 

כל התמונות ממחזור 11  

 

משנכנס אדר - מרבים בשמחה, במיוחד בהיכל "מדעים ואמנויות" בחדרה. הקבוצה הביתית, מכבי "אפי קפיטל" חדרה לא מפסיקה להפתיע והפעם, עם סגל מצומצם ואלמוני מוציאה תיקו מול עירוני ראשל"צ האימתנית.

 

עירוני פ"ת - ינשופי אס"א ת"א 5:3

אחרי תשעה הפסדים רצופים הגיעו בחוריו של אנדריי אסולין למאבק מול סגנית האלופה עם הרבה מוטיבציה ורצון, ואכן לא נפלו מהם. הינשופים של ירוןנצר, שתכננו לחגוג בלילה לחלוץ הקבוצה שלומי גולנזר את יום הולדתו ה-40, ציפו למשחק קליל ומענג, אולם קיבלו מולם מלבסים קשוחים שלא נבהלומגודל המעמד.

אחרי תשע דקות של גישושים הרשית אבנט קליינר התל אביבי אחרי הרמת קרן מדוייקת של רועי עובדיה. בעוד הם חוגגים, ניצל יוגב בנישו את הריפיוןבהגנה ונכנס בכדרור עם הכדור לתוך שערו של ברקאי. ארי ארדמן עלה מהספסל, הקפיץ מעל איטח שהיסס ביציאה וקבע 2:1. אבל אז הגיע קובי ניסיםוכבש צמד אחרי שיתוף פעולה עם אשד דלרואה. ופ"ת יורדת להפסקה ביתרון 2:3.

במחצית השנייה הורחק קובי ניסים בצהוב שני אחרי כמה מילים מיותרות לשופט משה בוחבוט, ות"א ניצלה את היתרון המספרי עם שערים של רועיעובדיה, לי גולדנברג ואביחי רחמים.

אנדריי אסולין דווקא אינו מודאג ממצבה העגום של קבוצתו בטבלה, ומבטיח שבשלבי הרבע גמר נראה קבוצה אחרת לגמרי.

לפ"ת: יוגב בנישו וקובי ניסים (צמד).

לת"א: אבנט קליינר, ארי ארדמן, רועי עובדיה, לי גולדנברג ואביחי רחמים.

 

 

שלומי גולנזר מאס"א חוגג 40 אביבים מול עדי עיטח שוער פ"ת  (צילום: שלומי גבאי)


מ.ס. ראש העין - מכבי "גול טיים" נחלת יצחק ת"א 9:7

נחלת יצחק כבר הודיעה שלא תסתפק השנה בפחות מצלחת האליפות, אבל החבר'ה מראש העין לא הגיעו כדי לשמש כקונוסים עבור צ'יקו דורון וחבורתו.המשחק נפתח בבליץ של נחלת על שערו של אבי כהן המצויין. אדם כהן איפס את הרגל בדקה הרביעית ושחרר את שער המחזור - פצצה מחצי מגרששחוררה את הרשת. גולן קלימי, חברו לקבוצה, התקנא בו וירה גם הוא טיל ברגל שמאל לחיבורים. אדם החזיר לו בשער נוסף ואז הופיע גם צ'יקו דורוןוקבע 4:0 לנחלתים. ראש העין התעוררה ויוסי זנה הרשית אחרי אסיסט של עדן איליה, הקפטן המצויין. אפי ג'אן וטל איילה צימקו את התוצאה אחרימסירות של איליה. אולם רז צור וגולן קלימי העקשן (במבצע אישי מדהים, אחרי שלושה ניסיונות מול השער) הורידו את קבוצתם להפסקה ביתרון 6:3.

במחצית השנייה הוכיח עדן איליה שגם הוא עקשן לא קטן, והצליח לעבור את שחף בר זכאי בכוח ולהבקיע. גולן קלימי השיב בשער נון שלנטי ברגל שמאל,ואחריו ליאור כהן עם שפיץ לרשת של אבי כהן. איתי מצרי צימק לאחר דאבל פס עם אילן צרפתי, הרכש המצוין, ואחריו טל איילה ויוסי זנה (מבעיטהחופשית) כבר ראו 8:7 על לוח התוצאות. אבל אז נכנס שוב לפעולה ליאור כהן, קיבל אסיסט מחברו לנבחרת אדם כהן, וניפץ את תקוות ראש העין.

לראש העין: יוסי זנה (צמד), אפי ג'אן, טל איילה (צמד), עדן איליה ואיתי מצרי.

לנחלת יצחק: אדם כהן (צמד), גולן קלימי (שלושער), צ'יקו דורון, רז צור וליאור כהן (צמד).


 

 

עדן אילייה מראש העין מול ליאור כהן נחלת יצחק ת"א (צילום: שלומי גבאי)



עירוני ראשל"צ - מכבי "אפי קפיטל" חדרה 6:6

איזה משחק קיבלנו! חדרה מגיעה עם סגל אלמוני, כשכל כוכביה חסרים (אדם לם, אופיר חלוואני ושלומי דאהן לא שוחררו למשחק. צחי אילוז מוצהב).אבל בחדרה של אייל עמר כל מטאטא יורה, וגם לשחקנים שבימים כתיקונם מאיישים את קצה הספסל יש מה למכור. כוכבי עיר היין הגיעו לחוצים אחריסדרת הפסדים, והמאמן יאיר אלמקייס התקשה לנפק פתרונות ללחץ של היריבה על כוכבו, עוז צבאג.

אחרי למעלה משש דקות של גישושים הצליח צבאג לחמוק משמירת הלחץ של דורון אשכנזי המצויין ולהבקיע במבצע אישי. אחריו הפציץ יניב בר כליפא,וראשון ירדה להפסקה ביתרון 0:2.

בפתיחת המחצית השנייה פרצה ראשון עם צמד של אלירן זראי, אבל מאותו רגע היתה רק קבוצה אחת על המגרש. חדרה. דורון אשכנזי, הג'וקר שלחדרה, לקח את הפיקוד ועשה הכל על המגרש. לחץ בהגנה, ניהל את ההתקפות, חילק אסיסטים לחבריו והבקיע אחרי מסירה של אלברט נקש. אחריופרץ גם נקש עצמו והבקיע בקור רוח בסיבוב לפינה השמאלית של אוריה גיספאן. חגי יזראלוב הבקיע גם הוא ממסירה גאונית של אשכנזי ואז הגיע מומוניסטל, וקבע 4:4 עם פצצה לחיבורים של גיספאן. האווירה הפכה למחשמלת, הקהל קם על רגליו, ו-4 דקות לסיום הבקיע שוב חגי יזראלוב. דקה לאחרמכן הוא הוכשל ברחבה ואושרי רוטברט מבקיע את הפנדל וקובע 6:4 לחדרתים (ריצה של חמישה שערים של חדרה ללא מענה מצד ראשון).

יניב בר כליפא המנוסה מצמק בשער, וראשון יוצאת למתקפה על שערו של נמרוד כהן. הוא מצליח להדוף "דאבל פנדל" שבועט זבלוצקי, אבל נכנע לבסוףלבעיטה חופשית של עוז צבאג. מי היה מאמין שהחדרתים ירדו מאוכזבים מתיקו מול ראשל"צ?

לראשון: עוז צבאג (צמד), יניב בר כליפא (צמד) ואלירן זראי (צמד).

לחדרה: דורון אשכנזי, נקש אלברט, איזראילוב חגי (צמד) , ניסטל שלמה 35, רוטברט אושרי (פ).

 


 

חגי יזראלוב ודורון אשכנזי מחדרה מול עוז צבאג מראשון (צילום: שלומי גבאי)



הפועל בני כפר קאסם - אס"א "כיוונים" ב"ש 6:3

אבי כליף ניהל את המשחק של הדרומיים בהיעדרו של ויקו חדד, והאלופה יצאה לעוד יום עבודה רגיל מול יריבה נחותה ממנה. המשחק נפתח עם שער עצמי של רג'יד בדיר שניסה להדוף כדור מפריצה של ארז ללוז. מוחמד שרבושצימק ואלעד אלקרט השיב עם צמד. מעט לפני הירידה למחצית כיפר בדיר על טעותו המוקדמת עם שער בבעיטת שפיץ, כהרגלו.

במחצית השנייה הבקיע גלעד תנעמי לרשתו של מוחמד עאמר שתפס יום חלש, ואחריו באו יהודה זיסמן (שפרק תסכול אחרי שורת החמצות שלו) וארז ללוז ממסירת סרגל של כליף. באסם אבו בילאל צימק מבישול מצויין של שרבוש.ב"ש השיגה את המטרה ושמרה על מקומה בראש הטבלה.

לקאסם: מוחמד שרבוש, רג'יד בדיר ובאסם אבו בילאל.

לב"ש: רג'יד בדיר (עצמי), אלעד אלקרט (צמד), גלעד תנעמי, יהודה זיסמן וארז ללוז.


 

יהודה זיסמן מבאר שבע מול מוחמד שרבוש (צילום: שלומי גבאי)



טבלת הליגה – מחזור 11:


מיקום

קבוצה

שע'

 

הפרש

נק'

1

אס"א "כיווניםב"ש

58

35

23

26

2

מכבי נחלת יצחק "גול טיים" תל אביב

75

50

25

24

3

הפועל עירוני-ראשון לציון

64

50

14

21

4

ינשופי אס"א תל אביב

61

50

11

17

5

מכבי "אפי קפיטל" חדרה

52

58

-6

17

6

הפועל בני כפר קאסם

39

53

-14

10

7

מועדון ספורט ראש העין

48

61

-13

8

8

עירוני פתח תקוה

29

66

-37

1

 

משחקי מחזור 12 :

אס"א תל אביב - הפועל עירוני-ראשון לציון                                                                          

מועדון כדורגל חדרה - הפועל בני כפר קאסם                                                                                

אס"א בן גוריון - מועדון ספורט ראש העין                                                                               

מכבי נחלת יצחק "גולטיים" תל אביב - עירוני פתח תקוה

 

תגובות