פתח כרטיס שחקן !
עדכונים לאורך השנה ובחופשים
טורנירים, מחנות אימון, קייטנות!
דוא"ל
אני מסכים תנאי השימוש
שלח

סיכום המחזור ה-13

תוצאות

מכבי נחלת יצחק ת"א-ינשופי אס"א ת"א 6:3 לינשופים (שלישיה לרועי עובדיה);

מ.ס. ראש העין-מכבי "אפי קפיטל" חדרה. 7:7 (צחי אילוז שישיה);

הפועל כפר קאסם-עירוני ראשל"צ. 5:1 לראשון;

עירוני פ"ת-אס"א "כיוונים" ב"ש. 9:2 לב"ש.


תמונות ממשחקי המחוזר ה-13 


                                           סיכום המחזור ה-13 

 

מחזור אחד לפני תום הליגה הסדירה, ונחלת יצחק מובסת ע"י ינשופי אס"א ת"א ומאבדת את הסיכוי למקום הראשון. ראשון חוזרת לנצח, חדרה (כהרגלה) משיגה תיקו בשניות האחרונות עם שישייה של צחי אילוז, וב"ש משפילה את פ"ת האומללה.מכבי נחלת יצחק "גולטיים" ת"א - ינשופי אס"א ת"א 6:3

הפסד שני בדרבי לצ'יקו דורון ובחוריו, שמחסל את סיכוייהם לסיים במקום הראשון (ולקבל את פ"ת הרופסת בהצלבה...). מנגד מוכיחים הינשופים שדווקא במאני טיים הם יודעים לספק את הסחורה. אדם כהן חזר להרכב הנחלתים, אך הפגין משחק אנמי. הינשופים היו טובים הרבה יותר במחצית הראשונה, אולם היתרון היה של השחקנים האלגנטיים של נחלת. המשחק נפתח עם חטיפה של צ'יקו, מסירת סרגל ושער של ליאור כהן. רועי עובדיה, השחקן הטכני ביותר בליגה, עבר את כל הגנת נחלת וכבש. אחריו כובש אביחי רחמים, אחרי ריבאונד מבעיטה של ארי ארדמן. רז צור מאזן עם פצצה לחיבורים, כשהוא מקבל מסירת "עין עקומה" מליאור כהן, וגולן קלימי עולה מהספסל ומפגיז גם הוא. 3:2 לנחלת.
במחצית השנייה הרעידו צעקותיו של המאמן ירון נצר את האולם, והינשופים שלו התחילו להקשיב ולמלא הוראות. אבנט קליינר כבש לאחר משולש מרהיב עם עובדיה ולי גולדנברג. אחריו תמיר שקולניק מבישול של ארדמן הבלתי נלאה. נחלת איבדה את הראש ועשתה את העבירה השישית, שלאחריה הפגיז רועי עובדיה את ה"דאבל פנדל" - טיל קרקע-אוויר לשערו של גל פלמנבאום. בסיום המשחק זיהה תמיר שקולניק ששוער נחלת עלה לטייל, ונתן כדור קשתי שסגר את הסיפור.
לנחלת: ליאור כהן, רז צור וגולן קלימי.
לינשופים: רועי עובדיה (צמד), אביחי רחמים, אבנט קליינר ותמיר שקולניק (צמד).

 


 תמיר שקולניק מאסא מול ליאור כהן מנחלת יצחק גולטיים ת"א (צילום: חאדר אניס). 

 מ.ס. ראש העין - מכבי "אפי קפיטל" חדרה  7:7


ראש העין נותנת את משחקה הטוב ביותר העונה, כשערן אביב, יו"ר הקבוצה, משמש כמאמן. מנגד עמדה חדרה החלשה, קבוצה מפוזרת ללא הגנה, שיש לה לסמוך רק על ה"ברדלס" צחי אילוז, עם שישייה מדהימה!
אילוז עלה ראשון על הלוח עם ריבאונד מבעיטה של אושרי רוטברט, ואז ראש העין התעוררה והתחילה לרוץ. איתי מצרי מקבל אסיסט מדויק מיוסי זנה ומבקיע. אחריו מגיח טל איילה, מדלג מעל נמרוד כהן ושם את הכדור פעמיים עמוק ברשת. לחגיגה מצטרף גם אילן צרפתי, שעבר לא מזמן מחדרה לראש העין, ונותן פצצה מחצי מגרש לחיבור של נמרוד כהן. אולם צחי אילוז מגיב עם שני שערים נוספים. אחד כשהוא מזהה חור בהגנה ובועט, והשני עם עצירת כדור וירטואוזית על החזה, סיבוב ובומבה לשער של אשר כהן צדק. 4:3 לראש העין.
במחצית השנייה הברדק נמשך, וחדרה הפקירה לחלוטין את ההגנה. עדן איליה העניש (אחרי טאצ' אלגנטי מאיילה), ואחריו אפי ג'אן (שוב אסיסט של איילה המצויין). יוסי זנה ממשיך עם מסירת סרגל מאפי ג'אן וקובע 7:4 לצהובים. אילוז מזהה בלבול ברחבה ונוגח פנימה כדור של חגי יזראלוב, אחריו יזראלוב עצמו מבקיע. אילוז מצמצם ל-7:6, וכרגיל אצל חדרה, 10 שניות לסיום, מגיע אילוז מאחור ועושה את מה שהוא יודע לעשות טוב מכולם - להבקיע. ראש העין ירדו מאוכזבים, ובצדק.
לראש העין: איתי מצרי, טל איילה (צמד), אילן צרפתי, עדן איליה, אפי ג'אן ויוסי זנה.
לחדרה: צחי אילוז (שישייה) וחגי יזראלוב.

 


 צחי אילוז מחדרה משווה את התוצאה בשניות הסיום  (צילום: חאדר אניס). 


הפועל בני כפר קאסם - הפועל עירוני ראשל"צ 5:1 

ראשון חזרה לעצמה והמאמן יאיר אלמקייס יכול היה לשחרר אנחת רווחה. אחרי 4 משחקים ללא ניצחון, הראו חניכיו את יכולתם האמיתית, ולמזלם נתקלו ביריבה חלשה יחסית שנתנה להם לפתח את משחקם הרגיל.
עמרי זראי פתח את החגיגה עם פצצה לחיבור של מוחמד עאמר, ומעט אח"כ כבש שוב אחרי אסיסט מגיא יצחקוב. שי זבלוצקי הוותיק, עוזר המאמן שגם יזכה לנהל בשבוע הבא את משחקה של ראשון מול ראש העין בגלל היעדרותו הצפויה של אלמקייס, כבש גם הוא את שער הבכורה שלו העונה והוריד את קבוצתו להפסקה ביתרון 3:0.
במחצית השנייה הצליח שרבוש לצאת מהסגירה הכפולה של הגנת ראשון ולצמק, אך עידן אמרגי (ממסירה של יואב חג'בי) ועוז צבאג בשער וירטואוזי סגרו את הסיפור.
לקאסם: מוחמד שרבוש.
לראשון: עמרי זראי (צמד), שי זבלוצקי, עידן אמרגי ועוז צבאג.

 

יאיר אלמקייס מאמן ראשון בפעולה (צילום:חאדר אניס).עירוני פ"ת - אס"א "כיוונים" ב"ש 9:2


מי אמר שיש רגיעה בדרום? ויקו, אבי כליף ושות' הגיעו עם התותחים הכבדים והתעללו בפ"ת המסכנה, אותה יפגשו שוב בקרוב בשלבי ההצלבה לאחר שהבטיחו את המקום הראשון (ופ"ת את המקום האחרון, אחרי 12 הפסדים רצופים!). זה ממש לא כוחות, כשאדם תנעמי פותח עם צמד, גדעון שרביט מצטרף, ויהודה זיסמן מוריד את הדרומיים ביתרון 4:0 להפסקה.
ויקו ניצל את ההזדמנות לתרגל אופציות התקפה שונות. ניר חזות, זיסמן מתן שריקי ואדם תנעמי הורידו את המלבסים לחדר האטום עם 8:0. אשד דלרואה צימק עם שני שערים, עד שהגיע ניר חזות וכבש את השער האחרון (בפנדל) לדרומיים המאושרים.


יהודה זיסמן בדרך לשער. אנדריי אסולין אובד עצות. (צילום:חאדר אניס).


 

 

 הטבלה לאחר המחזור ה-13 


 

מיקום

קבוצה

שע'

 

הפרש

נק'

1

אס"א "כיוונים" ב"ש

77

43

34

32

2

מכבי נחלת יצחק "גול טיים" תל אביב

81

58

23

27

3

הפועל עירוני-ראשון לציון

75

61

14

24

4

ינשופי אס"א תל אביב

77

59

18

23

5

מכבי "אפי קפיטל" חדרה

62

68

-6

19

6

הפועל בני כפר קאסם

43

61

-18

11

7

מועדון ספורט ראש העין

61

78

-17

8

8

עירוני פתח תקוה

33

78

-45

1
תגובות