פתח כרטיס שחקן !
עדכונים לאורך השנה ובחופשים
טורנירים, מחנות אימון, קייטנות!
דוא"ל
אני מסכים תנאי השימוש
שלח

סיכום המחזור התשיעי


המחזור התשיעי בליגת האולמות נערך בשיאה של סופת החורף. מחוץ לאולם "מדעים ואמנויות" בחדרה השתוללו הגשם והברד, אך בפנים היה חם במיוחד עם ים של אקשן וגולים.

 

 

ליגת כדורגל באולמות

מיקוםקבוצהמשחקנצ'תיקוהפ'שע'הפרשנק'
1א.ס כיוונים בן גוריון ב"ש962130-451520
2 הפועל עירוני ראשל"צ962145-581320
3מכבי נחלת יצחק גול טיים תל אביב953140-602018
4ינשופי א.ס תל אביב942339-491014
5מכבי "אפי קפיטל" חדרה941445-38-713
6הפועל בני כפר קאסם931547-36-1110
7מועדון ספורט ראש העין912650-32-185
8עירוני פתח תקווה911750-26-244

 

הפועל בני כפר קאסם - עירוני פ"ת  3:4

איזה משחק מותח קיבלנו לפתיחת המחזור! חניכיו של מאמון עאמר התייצבו בהרכב מלא, כשהם מתכננים לפרק את פ"ת, האחרונה בטבלה. אבל דווקא אשד דלרואה מפ"ת, עם פצצה מ-15 מ', היה הראשון שהבקיע. מעט אח"כ השתלט עאמר יתים על כדור שטייל ברחבה הפתח תקוואית והכניע את איטח. טעות נוספת של איטח, שוער המלבסים שהרחיק כדור ישר לרגליו של תאמר עאמר עלתה לו בגול נוסף. אבל אז התעורר שלומי קצר, שחזר סוף סוף מפציעה, עם פצצה לחיבורים של מוחמד עיסא.

במחצית השנייה הכניס שלומי קצר תנופה למשחק הפתח תקוואי, אולם מולו עמד מוחמד עיסא, שוער קאסם, שהציל את קבוצתו מבושה גדולה. בינתיים, אלע ערער (ממסירה של אדהם סרסור המצויין) ומוחמד שרבוש (מאסיסט נפלא של עאמר יתים) קבעו 4:2 ושלומי קצר צימק ל 4:3. חמש שניות לסיום החמיץ עומרי כהן, בלם פ"ת, את ההזדמנות להשוות כשהחמיץ מקו השער.

לכפר קאסם: עאמר יתים, תאמר אעמר, אלע ערער ומוחמש שרבוש.

לפ"ת: שלומי קצר (צמד) ואשד דלרואה.

 

עמאר יתים מכפר קאסם (צילום:שלומי גבאי)


הפועל עירוני ראשל"צ - מכבי נחלת יצחק גולטיים ת"א 6:4

שתי הקבוצות הטובות בליגה, שלבטח יפגשו שוב בפיינל פור, נפגשו בחדרה לקרב על פסגת הטבלה. נחלת יצחק היתה חסרה את צ'יקו דורון, המאמן-שחקן, שהורחק במחזור הקודם. הוא צפה מהיציע בשותפו, חן (סטנלי) לוינקרון נותן הצגה על הקווים, עם ניהול משחק מבריק והרבה יצירתיות. המשחק נפתח דווקא עם גול של רוני אוחנה הרשלצ"י. מנגד ניהל ליאור כהן (המצטיין במשחק) את ההתקפות, ושלושה אסיסטים לחבריו: גולן קלימי, אדם כהן ורז צור הפכו לשלושה גולים. קצת לפני הירידה להפסקה צימק עוז צבאג, אחרי החמצות חוזרות ונשנות, ל-3:2.

במחצית השנייה זינק אוחנה על הריבאונד אחרי הדיפה של שחף בר זכאי, וכבש. מנגד ביססו שוב קלימי ורז צור את יתרון קבוצתם, כשליאור כהן הצטרף גם הוא לחגיגה עם שער משלו. אדם כהן מנחלת, שעלה לשחק עם חום גבוה, איבד ריכוז אחרי בעיטת עונשין של יצחקוב והבקיע שער עצמי.

לראשון: רוני אוחנה (צמד), עוז צבאג ואדם כהן (עצמי).

לנחלת: גולן קלימי (צמד), רז צור (צמד), אדם כהן וליאור כהן.

 

עוז צבאג מראשון מול ליאור כהן וגולן קלימי מנחלת יצחק (צילום: שלומי גבאי)


מכבי "אפי קפיטל" חדרה - אס"א "כיוונים" ב"ש. 5:4 לב"ש.

אחרי שהובסה מולה במחזור הקודם 7:3, עלתה חדרה למשחק מול האלופה עם הרבה כבוד והרבה אומץ. המשחק נפתח עם שער של ארז ללוז בין רגליו של נמרוד כהן השוער החדרתי. אדם לם השווה, ואבי כליף המנוסה הוריד את קבוצתו להפסקה ביתרון 2:1.

במחצית השנייה הפסיקה חדרה לרעוד והתחילה לשחק. שלומי דהאן הבקיע ואחריו נקש בביצוע יפהפה עם פצצה מהאוויר אחרי מסירת אמן של צחי אילוז. ניר חזות השווה לאחר משולש מרהיב עם יהודה זיסמן וארז ללוז. אבל אז הגיע שוב נקש עם גול מרהיב: ברגל שמאל תוך כדי נפילה, הוא שולח את הכדור לחיבורים של אבו זהייר, שלא הבין מאיפה זה בא לו.

4:3 לחדרה, שתי דקות לסיום, והסנסציה היתה באוויר. האם יצליחו העולים החדשים לליגה לנצח את האלופה האימתנית? לא אם זה תלוי בארז ללוז. הוא לבש את אפודת השוער והוביל בליץ של 5 שחקנים על שערו של נמרוד כהן. הניסיון הבאר שבעי עשה את שלו וללוז כבש והשווה. ובעוד חדרה הנאיבית מבכה את השער, הגיע אבי כליף בשניות הסיום עם שער הניצחון.

לחדרה: אדם לם, שלומי דהאן ואלברט נקש (צמד).

לב"ש: ארז ללוז (צמד), אבי כליף (צמד) וניר חזות.

אלברט נקש מחדרה מול אבי כליף מבאר שבע (צילום: שלומי גבאי)


מ.ס. ראש העין - ינשופי אס"א ת"א  7:5

ערן אביב, מבעלי קבוצת ראש העין, נאלץ לתפוס את מקומו על הקווים של המאמן הנעדר שי כהן,  ועם סגל חסר לא היה לו הרבה מה למכור מול ירון נצר, המאמן המנוסה של ת"א.

הינשופים שלפו מקור וציפורניים והחלו לנקר בבשרם של אריות ראש העין, שנראו אחרי 15 דקות כמו חיה פצועה ומדממת. רועי עובדיה, שלומי גולנזר, לי גולדנברג (בנגיחה! מהרמת קרן של עובדיה) ואביחי רחמים (צמד) עשו ככל העולה על רוחם. אבל אז התעוררו יוסי זנה (צמד) ומושיקו אסולין, והורידו את קבוצתם להפסקה בחיסרון של שני שערים בלבד.

במחצית השנייה הבקיעו שוב רועי עובדיה ולי גולדנברג לינשופים, ומשה אסולין צימק עם שני שערים נוספים.

לראש העין: משה אסולין (שלושער) ויוסי זנה (צמד)

לת"א: רועי עובדיה (צמד), לי גולדנברג (צמד), אביחי רחמים (צמד) ושלומי גולנזר.

משה אסולין מראש העין (צילום: שלומי גבאי)

 

תגובות