פתח כרטיס שחקן !
עדכונים לאורך השנה ובחופשים
טורנירים, מחנות אימון, קייטנות!
דוא"ל
אני מסכים תנאי השימוש
שלח

סיכום המחזור השביעי


המחזור הנועל את הסיבוב הראשון של הליגה באולמות הסתיים עם שלל שערים, ועם משחק אחד שהיה הטוב ביותר בליגה, עד כה.

 

מכבי נחלת יצחק ת"א - אס"א "כיוונים" ב"ש. 6:6

במשחק הטוב ביותר בליגה עד כה, הגיעה הטוענת לכתר נחלת יצחק עם סגל חסר ותקפה את האלופה מב"ש מהשנייה הראשונה. תוך כמה דקות ראה ויקו חדד את קבוצתו סופגת שלישיה מצ'יקו דורון ועמיתיו, ונראית רע במיוחד. אבל בדיוק בשביל מצבים כאלה יש לו את יהודה זיסמן וארז ללוז, שניצלו שגיאות בהגנת נחלת יצחק העייפה והשוו את התוצאה בשניות האחרונות של המחצית. במחצית השנייה הוסיפו התל אביבים לתת פייט, אבל ב"ש המנוסה לחצה והתישה אותם, עם רוטציה בסגל הרחב וניהול משחק משובח של יהודה זיסמן ואבי כליף. לקראת הסיום חגג כליף את שערו הראשון העונה והעלה את קבוצתו ליתרון של שער אחד, אבל גולן קלימי, בכוחותיו האחרונים, ניצל מסירה של אדם כהן ודחק את הכדור לשערו של אבו זהייר.

לנחלת יצחק: צ'יקו דורון (שלושער), שרון מימר וגולן קלימי (צמד).

לב"ש: יהודה זיסמן (צמד), ארז ללוז (צמד), אלעד אלקרט ואבי כליף.

 

 מכבי נחלת יצחק גול טיים ת"א חוגגת אחרי עוד גול לשער של בן גוריון ב"ש.

 

עירוני פ"ת - מכבי "אפי קפיטל" חדרה. 4:2 לחדרה

פ"ת התייצבה למשחק בהרכב חסר, כשהקפטן שלומי קצר והשוער המצטיין עדי איטח חולים, והבלם עומרי כהן נפקד. גם לחדרה היו חסרים שלומי דהאן (הורחק באדום במחזור הקודם); ואופיר חלוואני ואדם לם. אבל לחדרתים יש את צחי אילוז, והוא הגיע למשחק ובגדול! במחצית הראשונה המנומנמת הוכשל דורון אשכנזי ברחבת פ"ת, ואילוז בעט את הפנדל לחיבורים וקבע 1:0.

במחצית השנייה הוא כבר העלה הילוך עם 2 שערים נוספים. ניסן ספיר ואשד דלראוי צמצמו למלבסים, עד שהגיע בני מוגולובסקי וסגר עניין.

לחדרה: צחי אילוז (שלושער), בני מוגולובסקי.

לפ"ת: ניסן ספיר ואשד דלראוי.

 

הפועל בני כפר קאסם - ינשופי אס"א ת"א. 7:2 לינשופים

בניגוד למשחקים הקודמים, הפעם דווקא הגיעו בני כפר קאסם עם התותחים הכבדים: תאמר עאמר, יתים עאמר ורג'יד בדיר. לא שזה עזר להם מי יודע מה, כי מהצד השני הגיעו בחוריו של המאמן ירון נצר ליום עבודה רגיל, ושיתקו כל מהלך התקפי של היריבים. בעוד כפר קאסם מקרטעת, יצאו הינשופים להתקפה אחר התקפה וירדו למחצית עם יתרון של שני שערים. במחצית השנייה התעורר שלומי גולנזר הוותיק והבקיע שער בסטייל ברזילאי, אחרי מסירת עקב של אביחי רחמים. בהמשך הורחק אברהים עיסא אחרי דיבור מיותר לשופט, ות"א ניצלה את היתרון המספרי כדי להמשיך לשער נוסף.

לת"א: אבנט קליינר, תמיר שקולניק (צמד), שלומי גולנזר (צמד), לי גולדנברג ואביחי רחמים.

לכפר קאסם: רג'יד בדיר (צמד)

 

 

 

מ.ס. ראש העין - הפועל עירוני ראשל"צ. 6:2 לראשל"צ

שוב ראש העין הופיעה למשחק עם סגל חסר, ושוב ראשון הפגינה את הדומיננטיות, הכשרון והנסיון שלה - והיתה עדיפה בהרבה. יניב בר-כליפא, רוני אוחנה המצויין וכמובן, הקפטן הבלתי נלאה עוז צבאג בעטו מכל מצב לשערו של ג'ורדן סעדה המוכשר, עם אחוזי הצלחה לא מבוטלים.

במחצית השנייה זכה איתי מצרי, שחקן ראש העין, להבקיע מול קבוצתו בעונה הקודמת. עד שהגיע רוני אוחנה, סגר עניין, והעלה את קבוצתו למקום הראשון בטבלה.

לראשל"צ: רוני אוחנה (שלושער), יניב בר-כליפא, עוז צבאג וגיא יצחקוב.

לראש העין: איתי מצרי ויוסי זנה.

 

תגובות