פתח כרטיס שחקן !
עדכונים לאורך השנה ובחופשים
טורנירים, מחנות אימון, קייטנות!
דוא"ל
אני מסכים תנאי השימוש
שלח

סיכום המחזור העשירי

 

איזה מחזור קיבלנו באולם "מדעים ואמנויות" שבחדרה! קרבות צמרת מרתקים, אקשן והשתפרות משמעותית של המארחת חדרה, שמנצחת את אס"א ת"א ומוכיחה שהיא עומדת לרוץ חזק בצמרת.


לכל התמונות מהמחזור לחץ כאן


מכבי "גולטיים" נחלת יצחק - הפועל כפר קאסם. 6:3 לנחלת.

כפר קאסם עלתה למגרש ללא רגשי נחיתות ושלטה במשחק ברגעיו הראשונים עם שלל התקפות, והחמצה אחת משוועת מקו השער של יתים עאמר אחרי אסיסט נפלא של רג'יד בדיר. מוחמד שרבוש, הרכש היפואי החדש העלה את קאסם על לוח התוצאות עם צמד אחרי מסירת אמן של יתים עאמר. אבל אז החליט צ'יקו דורון, מאמן נחלת, להכניס את גולן קלימי, שפתח על הספסל כעונש אחרי שאיחר לאסיפת קבוצה השבוע - והמשחק התהפך. קלימי הבקיע במבצע אישי מרהיב והקבוצות ירדו להפסקה עם יתרון שער לקאסם.

למחצית השנייה יצאו קלימי וחבריו כאילו מלוע תותח. קלימי (מכהן כמלך השערים של הליגה, עם 17 כיבושים) הוסיף צמד ממסירות של ליאור כהן. אדם כהן קיבל גם הוא מסירה מליאור כהן, עבר את השוער והבקיע, ושי חנגל הרשית אף הוא אחרי משולש עם צ'יקו וליאור כהן. בשלב זה איבדה קאסם את העשתונות, עלא ערער הורחק אחרי עבירה ומילים מיותרות לשופט, ובדקה השביעית הורחק גם תאמר עאמר לאחר שחבט בפניו של ליאור כהן. עאמר יתים, בקור רוח, הצליח להמתיק קצת את הגלולה המרה עבור קאסם, כשעבר את שחף בר זכאי. אולם אדם כהן סגר את הסיפור עם 6:3 מתוק במיוחד.

לנחלת יצחק: גולן קלימי (שלושער), אדם כהן (צמד) ושי חנגל.

לקאסם: מוחמד שרבוש (צמד) ועאמר יתים.

 


אדם כהן וליאור כהן מנחלת יצחק גולטיים ת"א


ינשופי אס"א ת"א - מכבי "אפי קפיטל" חדרה. 8:7 לחדרה

הינשופים חשבו שהגיעו לטיול קליל בדרך לצמרת הטבלה, אבל מנגד הוכיחו צחי אילוז וחבריו שרצון ונחישות יכולים להכריע משחקים. אלברט נקש כבש ראשון לחדרה. לי גולדנברג ושלומי גולנזר החזירו במבצעים מרהיבים, ואופיר חלוואני עם בעיטה בסיבוב הכניע את נמרוד בוכמן החלש וקבע 2:2. רועי עובדיה מת"א ניצל טעויות של הגנת חדרה, כבש צמד והוריד את קבוצתו להפסקה ביתרון 4:2. במחצית השנייה פינק תמיר שקולניק את לי גולדנברג במסירת אמן, והאחרון קבע 5:2. ואז הפסיקה חדרה סוף סוף לפחד מירון נצר ובחוריו, והתחילה לשחק! חלוואני כבש מקרוב אחרי אסיסט מאדם לם. וצחי אילוז איפס את הרגל, הבקיע פנדל אחרי שהוכשל ברחבה ע"י אבנט קליינר, הבקיע שוב במבצע אישי מרהיב כשהוא חותך את כל הגנת הינשופים, וקינח בגול נוסף. רועי עובדיה שהגיע מאחור ותמיר שקולניק כבשו וראו על הלוח 7:6 לינשופים. אולם חלוואני השווה ממסירה של אדם לם. פחות מדקה לסיום, קיבל אדם לם מסירת אמן מאילוז וסגר את הסיפור.

לחדרה: אלברט נקש, אופיר חלוואני (שלושער), צחי אילוז (שלושער) ואדם לם.

לינשופים: לי גולדנברג (צמד), שלומי גולנזר, רועי עובדיה (שלושער) ותמיר שקולניק.
אדם לם מעירוני חדרה ותמיר שקולניק מאס"א ת"א


עירוני פ"ת - מ.ס. ראש העין. 9:2 לראש העין

שתי נועלות הטבלה נפגשו לקרב תחתית עם פוטנציאל נפיץ גבוה, אבל אנדריי אסולין והמלבסים שלו נכנעו מהר מאוד לראש העין, שהגיעה בהרכב חסר (ללא משה אסולין וטל איילה החולים). פ"ת ממשיכה להציג משחק עלוב וחסר השראה, ועם נקודה אחת בלבד מעשרה מחזורים היא יכולה כבר לארוז את המזוודות בדרך החוצה מהליגה. מכיוון שמועד ההעברות בליגה הסתיים, לא נראה שלפ"ת יהיה מה "למכור" בהמשך הדרך.

במשחק עשתה ראש העין ככל העולה על רוחה. עדן איליה, הקפטן הצהוב, הפגיז חמישייה לרשתו של עדי איטח האומלל. אילן צרפתי, הרכש החדש שהגיע זה עתה מחדרה ועוד לא הספיק אפילו להתאמן עם חבריו החדשים נתן צמד תוך 3 דקות, ויוסי זנה הרשית אף הוא.

מנגד, נכנס דודו חיות במחצית השנייה, והראה לחבריו שגם עם כמה קילוגרמים עודפים באיזור המותניים אפשר להבקיע לשערו של אבי כהן המצויין.

לראש העין: עדן איליה (חמישייה), אילן צרפתי (צמד) ויוסי זנה.

לפ"ת: דודו חיות (צמד).

 
עדן אילייה מעירוני ראש העין


אס"א "כיוונים" ב"ש - הפועל עירוני ראשל"צ. 7:2 לב"ש

האלופה אירחה את מוליכת הטבלה לקרב על המקום הראשון, עם הרבה כבוד בין שני המאמנים, שמכירים מצוין זה את זה, והרבה לחץ. אבל בקרב הזה הוכיח ויקו חדד ליריבו הצעיר יאיר אלמקייס, שבכדורגל אולמות הוא עדיין מס' אחד. השועל הוותיק מהדרום עלה עם שמירות אישיות, וכוכבי עיר היין לא הצליחו לפתח את המשחק הרגיל שלהם. במחצית הראשונה הבקיעו ארז ללוז ואבי כליף לב"ש, כשמנגד הצליח עוז צבאג להשתחרר מהלחץ של קובי טובול (המצטיין במשחק) ולצמצם ל: 2:1.

אחרי שלב הגישושים והמשחק המוקדם עלתה ב"ש למחצית השנייה עם רגל חזקה על הגז. אמנם רוני אוחנה הרשל"צי השווה ל 2:2, אבל ב"ש פתחה מבערים והראתה לכולם איך משחקת קבוצה אלופה. מתן שריקי הפציץ, אחריו אדם תנעמי, המשיך יהודה זיסמן עם מבצע אישי מרהיב, ואחריו אדם תנעמי מאסיסט של קובי טובול, שהמשיך לחלק מסירות אמן לכל דורש ולהצר את צעדיו של עוז צבאג המסכן. כמה שניות לסיום זיהה גלעד תנעמי (אחיו של אדם) ששוער ראשל"צ יצא לטייל, והבקיע עם דרדלה מחצי מגרש.

לב"ש: ארז ללוז, אבי כליף, מתן שריקי, אדם תנעמי (צמד), יהודה זיסמן וגלעד תנעמי.

לראשון: עוז צבאג ורוני אוחנה.

 

 
שחקני ב"ש חוגגים ניצחוןטבלה לאחר המחזור ה-10

 

מיקום

קבוצהמשחקנצ'תיקוהפ'שע'הפרשנק'
1א.ס כיוונים בן גוריון ב"ש1072132-52  2023
2 מכבי נחלת יצחק גול טיים תל אביב  1063143-66  2321
3הפועל עירוני ראשל"צ1062252-60  820
4מכבי "אפי קפיטל" חדרה1051452-46  6-16
5ינשופי א.ס תל אביב 1042447-56  914
6הפועל בני כפר קאסם1031653-39  14-10
7מועדון ספורט ראש העין1022652-41  11-8
8עירוני פתח תקווה1011859-28  31-1

 

 

מחזור הבא (מחזור 11)

הפועל עירוני-ראשון לציון - מועדון כדורגל חדרה                                                                           

הפועל בני כפר קאסם - אגודת ספורט אוניברסיטה בן גוריון                                                                                    

מועדון ספורט ראש העין - מכבי נחלת יצחק גולטיים תל אביב                                                                                

עירוני פתח תקוה - ינשופי אגודת ספורט תל אביב

תגובות