פתח כרטיס שחקן !
עדכונים לאורך השנה ובחופשים
טורנירים, מחנות אימון, קייטנות!
דוא"ל
אני מסכים תנאי השימוש
שלח

סיכום המחזור השמיני

מכבי נחלת "גולטיים" תל אביב - מכבי "אפי קפיטל" חדרה. 5:5

מכבי חדרה לא נבהלה מגודל המעמד והוכיחה לכולם שהשתפרה משמעותית מהסיבוב הראשון. אדם לם הבקיע צמד לחדרתים כבר בדקות הפתיחה, והסנסציה עמדה באוויר. אולם גולן קלימי ואדם כהן השוו עם הירידה להפסקה.

במחצית השנייה ניהל דורון אשכנזי ביעילות את המשחק החדרתי, הבקיע בעצמו ובישל לשלומי דהן המצויין. התל אביבים איבדו את הראש והחלו להפגיז עם עברות, כשחיש מהר נפסקו לחובתם 2 "דאבל פנדלים" (דאבל פנדל הוא בעיטת עונשין מ-10 מ' שנפסקת מהעבירה השישית ואילך). צחי אילוז החלש החטיא את שתי הבעיטות, וליאור כהן וגולן קלימי מנגד הענישו את החדרתים.

קצת לפני הסיום השווה הרכש החדרתי החדש, אלברט נקש (עבר מראש העין) את התוצאה ממסירה של, מי אם לא, דורון אשכנזי. מאמן-שחקן התל אביבים, דורון צ'יקו, הורחק בכרטיס צהוב שני ולא יורשה לשחק ולעמוד על הקווים בשבוע הבא.

לחדרה: אדם לם (צמד), שלומי דהן, דורון אשכנזי ואלברט נקש.

לת"א: גולן קלימי (שלושער), אדם כהן וליאור כהן.

 

 

עירוני פ"ת - הפועל עירוני ראשל"צ. 6:4 לראשל"צ

המשחק בין המוליכה לנועלת הטבלה היה אמור להיות חד צדדי, אבל פ"ת עלתה חדורת מוטיבציה ונתנה פייט. בני מאיר העלה את המלבסים ליתרון, ומנגד עוז צבאג ויניב בר כליפא השיבו בשני שערים. במחצית השנייה העלו בחוריו של אנדריי אסולין הילוך והראו לכולם שאסור עדיין להספיד אותם. אשד דלראוי, קובי ניסים ויוגב בנישו הבקיעו. אך שוב הרשלצ"ים עוז צבאג ורוני אוחנה השוו. בינתיים, נתן השוער הפתח תקוואי עדי איטח שואו אדיר, כשעצר פנדל ושלל טילים מונחים מכיוונם של צבאג, אוחנה וחג'בי.

16 שניות לסיום איבדו הפתח תקוואים הנאיביים את הכדור ועוז צבאג המנוסה העניש בפצצה לחיבורים. ובעוד הם מנסים להתאושש, חזר גם אוחנה לחגיגה עם גול נוסף. בסיום ירדו הפתח תקוואים מהמגרש מאוכזבים מאוד, ובצדק רב.

לפ"ת: בני מאיר, אשד דלראוי, קובי ניסים ויוגב בנישו.

לראשל"צ: עוז צבאג (שלושער), יניב בר כליפא ורוני אוחנה (צמד).

 

ינשופי אס"א ת"א - אס"א "כיוונים" בן גוריון. 2:2

האלופה וסגניתה נפגשו אחרי שירון נצר, מאמן הינשופים, נתן לתקשורת ראיון שנוי במחלוקת בו הוא תוקף לכאורה את ויקו חדד, מאמן בן גוריון ונבחרת ישראל. שני הניצים עלו למגרש עם משחק טקטי ומסודר והרבה כבוד ליריב. למזלו של ויקו יש לו בארסנל שחקנים כמו אבי כליף, יהודה זיסמן וארז ללוז שיודעים את העבודה. רק שמנגד ניצב לו שוער הינשופים, נמרוד בוכמן, שהציל שלל שערים בטוחים.

המשחק נפתח עם גול מרהיב של זיסמן באחד על אחד, אולם ארי ארדמן הוותיק השיב לו כשעבר בקלות את המגן תנעמי והבקיע בין רגליו של השוער אבו זהייר.

המחצית השנייה מצאה את אבי כליף לבד מול בוכמן, רק שהפעם הוא דייק עם פצצה לפינה השמאלית ופנימה. מעט לפני הסיום החליט השוער בוכמן לצאת למבצע של "צל"ש או טר"ש". הוא פרץ קדימה למחצית המגרש, הטריף אל חבריו ומצא את אביחי רחמים במסירה מדוייקת שהובילה לגול ולשיוויון.

לינשופים: ארי ארדמן ואביחי רחמים.

לבן גוריון: יהודה זיסמן ואבי כליף.

 

נמרוד בוכמן עוצר בעיטה של אבי כליף (צילום: שלומי גבאי).

מ.ס. ראש העין - הפועל בני כפר קאסם. 5:3 לקאסם

שתי השכנות מתחתית הטבלה נפגשו לדרבי האיזורי, בו הוכיחה ראש העין שהיא קבוצה לא רעה, אבל כפר קאסם הוכיחה שהיא עולה עליה בכמה רמות. בעוד שחקני ראש העין הגיעו לשלל מצבי הבקעה, אך ללא העוקץ – כפר קאסם הגיעה לעבוד. באסם אבו בילאל ויתים עאמר המצויין העלו ליתרון, ושמרו עליו די בקלות מול השכנים מראש העין. 3 דקות לסיום התעורר גם תאמר עאמר והראה לכולם למה קיבל לאחרונה זימון לנבחרת ישראל. עם מבצע בסגנון ברזילאי הוא כדרר ונעץ שפיץ לפינה השמאלית של ג'ורדן סעדה האומלל. מנגד הצטיין מוחמד עאמר, שוער כפר קאסם.

לראש העין: יוסי זנה, עדן איליה וליאור אלל.

לכפר קאסם: באסם אבו בילאל, יתים עאמר, עדן איליה (עצמי), עלי עיסא ותאמר עאמר.

 

יתים עאמר מכפר קאסם מול יוסי זנה מראש העין (צילום: שלומי גבאי) 

להלן טבלת הליגה:

 

 

תגובות