פתח כרטיס שחקן !
עדכונים לאורך השנה ובחופשים
טורנירים, מחנות אימון, קייטנות!
דוא"ל
אני מסכים תנאי השימוש
שלח

מכבי נחלת יצחק גולטיים ת"א האלופה


מכבי נחלת יצחק "גולטיים" ת"א היא אלופת המדינה בכדורגל אולמות 2012 !

 

 

תמונות ממשחק הגמר 


אל מול אולם מלא בחדרה, ניצחה נחלת את האלופה היוצאת, אס"א "כיוונים" ב"ש בתוצאה 4:3, והניפה את צלחת האליפות. נחלת, קבוצה סימפטית שהוקמה רק לפני 3 שנים ע"י כמה חברים יוצאי שכונת נחלת יצחק בת"א, עשתה לב"ש המנוסה בית ספר. חניכיו של צ'יקו דורון עלו על אלו של ויקו חדד בכל פרמטר במשחק. צ'יקו ועוזרו חן לווינקרון צפו בווידאו בכל משחקי ב"ש העונה, הגיעו סופר-מוכנים למשחק - ותסכלו את השועל הוותיק מהדרום, שמצא עצמו חסר מענה. אדם כהן, דודי בן טורה, גולן קלימי ודורון צ'יקו הבקיעו לנחלת. מנגד הבקיעו אבי כליף, מתן שריקי וניר חזות (בדקת המשחק האחרונה!).

 

אדם כהן כובש את השער הראשון (צילום:שלומי גבאי)
מכבי נחלת יצחק גולטיים ת"א מניפים את צלחת האליפות !
גולן קלימי בדרך אל השער (צילום:שלומי גבאי)

 

 

במשחק מוקדם יותר שנערך היום הפסידה עירוני פ"ת לינשופי אס"א ת"א במשחק ההישרדות, וירדה מהליגה. במשחק דווקא הפגינה פ"ת, שלא ניצחה אף משחק העונה, רמה גבוהה. בתום הזמן החוקי הייתה התוצאה 5:5, והקבוצות ניגשו להארכה. אחרי בצורת שערים הצליח ארי ארדמן הוותיק, 20 שניות לסיום, להבקיע. שחקני הפיינליסטית מהעונה שעברה, שאינם רגילים למעמדים כאלה, לא ידעו את נפשם מרוב אושר. בצד השני, לעומת זאת, באו בטענות לשופטים.

במשחקי הדירוג שנערכו עוד היום ניצחה מכבי "אפי קפיטל" חדרה את מ.ס. ראש העין אחרי הארכה בתוצאה 8:6 (4:4 בסיום זמן המשחק החוקי), עם רביעייה של צחי אילוז. והפועל עירוני ראשל"צ ניצחה גם היא את הפועל בני כפר קאסם בתוצאה 8:6.

 

דירוג הקבוצות בסיום הליגה:
1. מכבי נחלת יצחק "גולטיים" ת"א - אלופת המדינה
2. אס"א "כיוונים" ב"ש
3. מכבי "אפי קפיטל" חדרה
4. מ.ס. ראש העין
5. הפועל עירוני ראשל"צ
6. הפועל בני כפר קאסם
7. ינשופי אס"א ת"א
8. עירוני פ"ת (יורדת)

 

 

תגובות