יצירת קשר
רשמו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם
שם
דוא"ל
טלפון
הודעה
שלח
פתח כרטיס שחקן !
עדכונים לאורך השנה ובחופשים
טורנירים, מחנות אימון, קייטנות!
דוא"ל
אני מסכים תנאי השימוש
שלח

ברוכים הבאים !

משמעות השם

 

השם "Futsal" זה המונח המקצועי הבינלאומי למשחק. השם נגזר מהשפה הספרדית או הפורטוגזית ל"כדורגל"   Futbol או Futebol, ומהשפה הצרפתית או הספרדית ל"אולם" 'Salon or Sala. ומכאן השם Futsal ובעברית – "כדורגל באולמות" וזוהי הגרסא המתקדמת למשחק קטרגל שכונות הכל כך מסורתי בארצנו. המשחק הוא מיני-כדורגל על  כל היבטיו החל במגרש היותר קטן ,מספר השחקנים בכל קבוצה (חמש על חמש ) הכדור היותר קטן והנעליים עם הסוליה השטוחה . חוקי משחק הפוטסל.השירותים שאנחנו נותנים באתר:


  1. וידאו

 • שחקנים חובבניים- לפעמים צריך רק תרגיל אחד שינצח לך את המשחק! עקבו אחרי מגוון התרגילים שלנו שמסודרים לפי תרגילים ספציפיים, ותבואו עם תרגיל מנצח למשחק. 
 • שחקני כדורגל מקצועניים- יכולים בזמנם הפנוי לעבוד על תרגילים על מנת לשפר את יכולתם המקצועית. זאת מצוינות ! 
 • מאמני כדורגל - אנחנו נותנים לכם פה מגוון תרגילים מכל הסוגים על מנת לשפר את השחקנים שלכם. אתם יכולים לתת לשחקנים שלכם שיעורי בית.  "בית ספר לכדורגל" מעולם לא נשמע נכון יותר. 
 
   2.חוגים 
 • חוגי כדורגל באולמות הנערכים במרום נווה . גילאי כיל הרך עד כיתה ח'.  החוגים מיועדים לכל השחקנים באשר הם. הישארו מעודכנים, הירשמו לניוזלטר ולפייסבוק, בקרוב יהיו חוגים לגילאים נוספים ובמקומות נוספים !
   
   3. קורסים לשחקנים מקצועניים  בקרוב !!
 • שחקנים הנמצאים בקבוצות מקצועניות בכדורגל גדול (8X8, 11X11) הרוצים להשתפר ברמה המקצועית של המשחק וללמוד את סודות הטיקי טאקה של ברצלונה. הירשמו לניוזלטר ולפייסבוק וניידע אתכם מתי נפתחים חוגים, קורסים ומחנות אימון !
 
   

   4.   מאמרים  - מנבחרת מנצחת של מומחים 


 • תזונה נכונה ,כושר גופני,פיזיוטרפיה,  ועוד מאמרים שיעשירו אתכם ויתנו לכם את הכלים להיות טובים יותר במשחק. אבל אנחנו שמים דגש רב על חשיבה ועל קבלת החלטות במשחק ופסיכולוגיה של הספורט
 • מסמך "כבוד" - חשוב לנו לעשות דברים אחרת. אנחנו כל כך אוהבים את המשחק והוא נותן לנו כל כך הרבה שכתבנו עבורכם את מסמך "כבוד", קודים של התנהגות שאנחנו שואפים אליהם במגרשי הספורט. 
 • הורים - הדבר הכי מרכזי היום בספורט זה ההורים. אנחנו נותנים לכם כאן זוית ראייה על אופן ההתערבות שלכם ו/או המעורבות שלכם וכלים כיצד לקדם את ילדכם ואת עצמכם במשחק הכדורגל.

 5. פורום של ליגות

 • 1.כדורגל אולמות תחת ההאתחדות לכדורגל 2.ליגת המכללות, 3.קטרגל אולמות תחת הליגה למקומות עבודה. ברמה הראשונית ינתן מידע על הליגות, סיקור בשיתוף עם אתרים נוספים ועוד. בעתיד נקווה לשיתוף פעולה ולסיקור מלא של הליגות האלו.
מטרות האתר:


 

בישראל, משחק הקטרגל הוא המשחק הנפוץ והכי פופולארי במדינה. אתר "פוטסל" בא לקדם את המשחק על מנת שיהיה במקום הראוי לו, בקדמת הבמה. 

 

 

 • לגשר בין השחקן לידע המקצועי של המשחק - יש בישראל עשרות, אם לא מאות אלפי שחקני קטרגל חובבניים אך עם זאת טובים ומצויינים, שלא בקיאים במשחק הפוטסל והמטרה היא להעניק להם את הידע על מנת שיוכלו להשתתף במסגרות הפוטסל ובכך לקדם את המשחק איכותית מבחינה מקצועית ולהפוך אותו מרמה חובבנית למקצוענית.

 

 • להעשיר את השחקנים המקצועניים - סנכרון בין עקרונות הפוטסל לכדורגל 11X11 : ברצלונה של צ'אבי, אינייסטה, ססק ומסי, משחקים בעצם פוטסל בכל חלק של המגרש ומיישמים את כל עקרונות הפוטסל במשחק שלהם. אנחנו מביאים לכם פה בצורה של וידאו ומאמרים את עקרונות המשחק על מנת שתשתפרו ותבצעו קפיצת מדרגה משמעותית במשחק שלכם.


 • לגשר בין הצופה למשחק - על מנת שילמד את חוקיו של המשחק ואת מושגיו המקצועיים על מנת שימקסם את ההנאה שלו מהמשחק

ריקארדיניו פוטסל קאפ 2008


כוכבה הפורטוגלי של בנפיקה ליסבון מראה את ביצועיו גם מול עירוני ראשל"צ בעלית ראונד פוטסל קאפ 2008